Şanlıurfa
DOLAR32.5064
EURO34.91
ALTIN2409.1

Şanlıurfa’da alanında tek profesör

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şanlıurfa’da alanında tek profesör
Abone ol
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Haliliye ek binasında hizmet veren Prof. Dr. Murat Çiftel, çocuk kardiyolojisi alanında tek profesör olarak görev yapıyor. Prof. Dr. Çiftel’in özverili çalışmaları ve uzmanlığı, bölgedeki sağlık hizmetlerine önemli katkılar sağlıyor. Çocuk kardiyolojisi alanında gerçekleştirdiği erkenteşhis ve tedavi yöntemleriyle dikkat çeken Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitimve Araştırma Hastanesi’nin Haliliye ek binasında hizmet veren Prof. Dr. MuratÇifte, hastalarına umut oluyor. Özellikle kalp rahatsızlıkları konusundakierken teşhisleri, birçok çocuğun sağlığına kavuşmasını sağlıyor ve başarılıtedavi yöntemleriyle adından sıkça söz ettiriyor.Prof. Dr. Murat Çiftel, konuyla ilgili yaptığıaçıklamada, kalp sağlığının her yaşta hayati öneme sahip olduğunu vurgulayarak,çocukluk döneminde tespit edilen kalp sorunlarının erken müdahaleyledüzeltilmesinin çocukların sağlıklı bir yaşam sürmeleri için kritik öneme sahipolduğunu belirtti. Bu doğrultuda, gebelik döneminde yapılan detaylı ultrasonmuayeneleri ve doğum sonrası düzenli kalp kontrollerinin önemine değinen Prof.Dr. Çiftel, ekibinin en son teknolojiye sahip cihazlar ve güncel bilimselveriler ışığında hareket ederek, çocukların en iyi şekilde sağlık hizmetialmasını sağladığını ifade etti.Prof. Dr. Murat Çiftel’in özverili çalışmaları,Şanlıurfa’da sağlık hizmetlerinin kalitesini artırarak, bölgedeki çocuklarındaha sağlıklı bir geleceğe adım atmalarına yardımcı oluyor. Haliliye ek binadahizmet vermeye devam eden Prof. Dr. Çiftel, bölgenin çocuk kardiyolojisialanındaki önemli isimlerinden biri olarak çalışmalarına devam ediyor.

Çocuk kardiyolojisi alanında gerçekleştirdiği erkenteşhis ve tedavi yöntemleriyle dikkat çeken Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitimve Araştırma Hastanesi'nin Haliliye ek binasında hizmet veren Prof. Dr. MuratÇifte, hastalarına umut oluyor. Özellikle kalp rahatsızlıkları konusundakierken teşhisleri, birçok çocuğun sağlığına kavuşmasını sağlıyor ve başarılıtedavi yöntemleriyle adından sıkça söz ettiriyor.

Prof. Dr. Murat Çiftel, konuyla ilgili yaptığıaçıklamada, kalp sağlığının her yaşta hayati öneme sahip olduğunu vurgulayarak,çocukluk döneminde tespit edilen kalp sorunlarının erken müdahaleyledüzeltilmesinin çocukların sağlıklı bir yaşam sürmeleri için kritik öneme sahipolduğunu belirtti. Bu doğrultuda, gebelik döneminde yapılan detaylı ultrasonmuayeneleri ve doğum sonrası düzenli kalp kontrollerinin önemine değinen Prof.Dr. Çiftel, ekibinin en son teknolojiye sahip cihazlar ve güncel bilimselveriler ışığında hareket ederek, çocukların en iyi şekilde sağlık hizmetialmasını sağladığını ifade etti.

Prof. Dr. Murat Çiftel'in özverili çalışmaları,Şanlıurfa'da sağlık hizmetlerinin kalitesini artırarak, bölgedeki çocuklarındaha sağlıklı bir geleceğe adım atmalarına yardımcı oluyor. Haliliye ek binadahizmet vermeye devam eden Prof. Dr. Çiftel, bölgenin çocuk kardiyolojisialanındaki önemli isimlerinden biri olarak çalışmalarına devam ediyor.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa’dan, Türkiye’ye örnek olacak proje!Önceki Haber

Şanlıurfa’dan, Türkiye’ye örnek olacak p...

Haliliye Belediyesi güzellik merkezlerini denetlediSonraki Haber

Haliliye Belediyesi güzellik merkezlerin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar