lisans koleji 11
lisans urfa
Şanlıurfa
DOLAR18.8328
EURO20.2275
ALTIN1134.8

Şanlıurfa il sağlık müdürü hastane acil denetledi.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şanlıurfa il sağlık müdürü hastane acil denetledi.
lisans koleji 11
Abone ol
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Kamu Hastane hizmetleri başkan ve başkan yardımcıları,Acil sağlık hizmetleri başkan ve başkan yardımcıları Destek hizmetleri başkan ve başkan yardımcıları ile birlikte gece yarısından sonra Şanlıurfa eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi,Devteşti semt polikliniği, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye acil servisi ve Karaköprü semt polikliniğini ziyaret etti.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Hastane acil servislerinde verilen hizmetleri yerinde görüp, sağlık personeliyle de bir araya gelerek çalışanların istek ve önerilerini dinledi. Ziyaretler esnasında hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek, hastalara acil servislerden aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili istek ve önerileri olup olmadığını sorarak görüşlerini aldı.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm “içinde bulunduğumuz kış aylarında özellikle çocuklarda oluşan mevsimsel rahatsızlıkların fazla olması nedeniyle acil servislerde başvuru oranında artışlar gözlemledik, bizde bu mevsimsel rahatsızlık nedeniyle hastanelerimize başvuran hastalarımızın olabilecek aksaklıkların önüne geçebilmek adına yerinde inceleme ve değerlendirme çalışmaları yaptık.Hastane acil servislerinin büyük fedakarlık gerektiren bir çalışma alanlarıdır ve 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Sağlık hizmeti sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla hasta ve yakınları ile görüşerek verilen hizmetlerinin memnuniyetini sorguladık, sonrasında çalışanların da görüşlerini alıp tüm yönleri ile değerlendirmeler yapacağız. Bizim ana hedefimiz “Etkin ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak, halkımıza aynı standartlarda, etkili, kaliteli, eşit ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunarak bunun sürekliliğini sağlamaktır" ifadelerini kullandı.

Müdür Gülüm, vatandaşlardan zorunlu olmadıkça acil servisleri meşgul etmemelerini istedi.

Vatandaşların hastaneye gelmeden önce randevu almaları ve randevularına uymaları konusunda uyarıda bulundu. Hastane ve diğer sağlık kurumlarında sağlık hizmetinin aksamaması adına vatandaşlarımızın "MHRS" üzerinden randevu almalarını öneriyoruz "dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa'dan Dünyaya Tarımsal İhracat ProjesiÖnceki Haber

Şanlıurfa'dan Dünyaya Tarımsal İhracat P...

Karaköprü Belediyespor 3 puan istiyorSonraki Haber

Karaköprü Belediyespor 3 puan istiyor

Lisans Koleji

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar